Ve světě rovnováhy veršů a melodií

Chcete uspořádat netradiční rodinnou oslavu, setkání spolužáků, grilovačku, oslavu čehokoli nebo firemní akci a třeba si i vyzkoušet golf? Či už golf hrajete a rádi byste uspořádali soukromý turnaj pro sebe nebo své obchodní partnery?
Nabízíme Vám k pronájmu areál našeho hřiště. Zaručujeme klidné prostředí bez nutnosti omezovat se jakoukoli zavírací hodinou. Nikoho nebudete rušit a nikdo nebude rušit Vás.
K dispozici je Vám klubovna se dvěma lednicemi, tekoucí studená voda, vařič na čaj či kávu, krytá i otevřená terasa a venkovní posezení s grilem.
Kapacita areálu je optimální pro 20 – 30 osob.
Vzhledem k omezeným možnostem je nutné dovézt si vlastní jídlo a pití, ubytování je třeba si zajistit ve vlastních stanech / spacích pytlích. Ale tato trocha nepohodlí je bohatě vyvážena jedinečností prostředí a přírody kolem. K péči o hřiště nepoužíváme žádné chemické prostředky, budete si tedy moci náš areál vychutnat opravdu bez jakýchkoli obav o své zdraví.
Areál je bez problémů dostupný osobním autem, a to buď z Libčic nad Vltavou nebo z Úholiček. Jeho vzdálenost od Prahy činí asi 20 kilometrů.
Bližší informace Vám podá prezident golfového klubu Úholičky pan Petr Šedina,
tel. +420 603 909 577, e-mail petr.sedina@golfsnail.cz.