Zhodnocení roku s Úsměvem

V posledním příspěvku roku 2016 bychom rádi shrnuli obrazový maraton, završený třemi benefičními dny. Po celý golfový rok, souběžně se snailovskou tour SPG, byly představovány jednotlivé dary – obrazy pro benefici. Namalovali a darovali je jak profesionální umělci, tak amatérští nadšenci až po děti ze školky. Původně mělo být osm obrazů, jako osm turnajů SPG, ale nakonec se jich sešlo 13. Na prvním benefičním dni na Snailu (2.10.2016) se vydražily všechny obrazy z katalogu, který byl vydán před konáním tohoto dne.dsc_0788 Celková suma, která byla připsána na účet Anděla činila 35.800,- Kč. Následný benefiční večer v klubovně golfového klubu Hostivař byl vydražen další obraz a připsáno bylo dalších 5.000,- Kč. Byl pokřtěn kalendář pro rok 2017 sestavený z obrazů.dsc_0975Konečný společenský večer byl uspořádán v klubovně Golf Clubu Praha (Motol). Na úžasném večeru se vydražil jeden obraz a přibylo dalších 4.500,- Kč. Další dva obrazy si zakoupili přátelé Snailu za celkovou sumu 16.000,- Kč. dsc_0070Poslední 13. obraz si ponechal prezident klubu, jako památku na celý projekt, do kterého dal celou duši, nesmírné úsilí a entuziasmus. Další aktivity a dary přinesly celkem 18.770,- Kč.  A tím to vše ještě nekončí, a další dosud neukončené částky byly a budou připsány za prodej míčků s logem, kalendáře, který byl sestaven z obrazů a jejichž prodej stále trvá. Jmenovitým dárcům, dražitelům a přispěvatelům jsme za Úsměv osobně poděkovali na večeru v Motole.

kalendare

A jak to je z druhé strany? Na základě vlastních zkušeností víme, že nejen dětem je krušno v jejich nemoci, ale hlavně dospělí, kteří celou léčbu, bolesti, omezení a další nepříjemnosti s nemocí spojené prožívají s dětmi. Proto naše aktivity směřují i k těmto dospělákům, jimiž jsou maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tetičky, sourozenci, ale také lékaři a hlavně sestřičky na odděleních. Proto náš první počin směřoval právě k sestřičkám. dsc_0174A tak naše kroky směřovaly do Motola, kde jsme předali sestřičkám hemato-onkologického oddělení drobný dárek v podobě dárkových karet do centra Anděl. Ale ani na děti jsme nezapomněli a rozdali jim pár drobných dárků.

dsc_0130 dsc_0124dsc_0170 dsc_0146 dsc_0143 dsc_0152 dsc_0137 dsc_0136

Chceme poděkovat všem, kteří se zúčastnili projektu Úsměvu Anděla. Dárcům obrazů, dražitelům, výrobcům tiskovin – sestavení a tisk katalogu, sestavení, tisk a výroba kalendářů, příprava a tisk pozvánek na společenské akce, tvůrcům loga a propagačních předmětů. Všichni tito přátelé udělali svou práci nezištně a bez nároku na odměnu. Rovněž chceme poděkovat všem přímým přispěvovatelům. dsc_0076

Všem přátelům golfu a Snailu přejeme do nového roku 2017 hodně zdraví, štěstí a těšíme na další setkání. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..