Zahájení sezóny 2016

[:CS]Vážení golfisté,

zahájení sezóny 2016 v Golf Snail Klubu Úholičky proběhne v neděli 20.3. od 10:00. Otevírací hodiny zůstanou shodné s loňským rokem, tj. 10-soumrak všední den, 9-soumrak víkend a pondělí zavřeno.

Jelikož řada z nás bude po zimě potřebovat zahřát hole, vyhlašujeme soutěž o bezedný kyblík míčků na 1 den pro 2 osoby. V čem soutěž spočívá?

V následujících dnech budeme na našich www stránkách klást všemožné pravidlové otázky. Kdokoli může odpovědět do komentáře pod příspěvkem. Vaše odpovědi z pochopitelných důvodů nebudeme uveřejňovat hned, ale až po cca 48 hodinách s uvedením správné odpovědi. Každý, kdo správně odpoví, získá jeden či více bodů (dle obtížnosti, atp.). Na konci body sečteme a první dva získají výše uvedenou cenu.

Otázka č.1:
Všichni víme, že na greenu se míček nespouští, ale umísťuje. Existuje nějaká situace, kdy se na greenu musí spouštět(dropovat)?
Za každou správnou situaci 1 bod. Za vyčerpávající odpověď (tj. všechny případy) 1 bod extra.

Otázka č.2:
Co se stane hráči, který ve hře na rány ve výše uvedené situaci místo dropování míč umístí a jedním 10m patem zahraje do jamky. Aniž by si byl vědom prohřešku turnaj dohraje a řádně podepsanou scorekartu odevzdá. Jiný soutěžící však jeho prohřešek nahlásí soutěžnímu výboru.
Jaký bude následovat trest?[2b]
Podle jakého pravidla(el)? [1b/pravidlo]
Co se přihodí „jinému soutěžícímu“? [0,5b]
+1b za kompletně správnou odpověď

Těším se na Vaše odpovědi a na viděnou za 13 dní.
[:en]Dear golfers,

Golf Snail Klub Uholicky will be opened again from Sunday 20th March 10:00. Opening hours in season 2016 will remain unchanged – Tue-Fri 10:00-sunset; Sat-Sun 9:00-sunset; Mo closed.

We are lookin forward to see you in season 2016.[:]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.