Výsledky Mistrovství Snail klubu 2012

Vyrazovaci pavouk turnaje

Vážení přátelé,

kvalifikační skupiny máme za sebou a můžeme se těšit na zajímavé čtvrtfinále mužů a finále žen. Ze skupiny A postupují pánové Šedina a Kučera, ze skupiny B pan Pech a pan Schejbal. V kategorii žen postupují do finále Radka Šedinová a Zdena Schejbalová.

Na finálovou hru se můžeme těšit v neděli 7.10. od 9h ráno.

Neděle 7.10. – I přes nepřízeň počasí jsme dnes viděli napínavé souboje. Z duelu Pech-Kučera postoupil o jedinou ránu do finále Jakub Pech. Ve dvojici Šedina-Schejbal zahrál lepší kolo Jiří Schejbal a stal se tak druhým finalistou.

Druhé kolo turnaje otevřeli Lukáš Kučera a Petr Šedina soubojem o 3. místo. Po napínavém souboji nakonec zvítězil Lukáš Kučera a mohl si tak stoupnout na stupně vítězů.

Start finálového kola příliš nevyšel Jakubu Pechovi, který byl sice 2. ranou na greenu, ale prohrál puttovací souboj na obtížném greenu 1. jamky. Dále byl průběh hry velice vyrovnaný a soupeři si nedarovali jedinou ránu. Jiří Schejbal pozvolna ztrácel svůj náskok, ale na 5. jamce předvedl 10ti metrový chip-in, zahrál birdie a opět upevnil své vedení. Jakub ještě stihl stáhnout před poslední jamkou 2 rány, ale na závěrečné jamce udělal chybu, pokazil bunker shot a double-bogey bylo na světě. Jiří Schejbal zahrál na jistotu PAR a stal se tak vítězem turnaje a Mistrem Snail klubu.

V kategorii žen dominovala Radka Šedinová a po hladkém průchodu kvalifikací potvrdila své nadání i ve finálovém kole a stává se Mistriní Snail klubu.

Oběma vítězům gratulujeme a děkujeme i divákům, že přišli podpořit hráče i v počasí, které nebylo dnes právě příznivé.

 

Mohlo by se Vám líbit...