Poslední turnaj SPG Tour v tomto roce odehrán

V neděli 10. října jsme za krásného slunečného – i když ze začátku trochu chladného – počasí odehráli osmý turnaj naší SPG Tour, který byl zároveň otevřeným mistrovstvím klubu na rány. Sešlo se nás pěkných 20 (takový nával Snail skoro nepamatuje!) a tak ředitel soutěže v osobě Radka Nováka musel zavelet snad poprvé v historii ke startu cannonem.

Vládla uvolněná přátelská atmosféra podpořená občasným vzájemným hecováním účastníků a okořeněná i expresivními výrazy, to když míček zalétl někam, kam rozhodně neměl 😉 Ale takový je golf, který by měl přinášet jen a jen radost, že?

Na závěr si vzala slovo ředitelka naší galerie Marcela Hanáková, která ze svého pohledu zhodnotila uplynulý rok jako povedený a zaznělo i poděkování prezidentovi klubu Petru Šedinovi. Petře, díky!

A pak už došlo k vyhlášení vítězů mistrovství klubu. A těmi jsou v kategorii žen Klára Vorlíčková výkonem 94 ran a v kategorii mužů Petr Antal s krásným skóre 65 ran. Gratulujeme! Kompletní výsledky naleznete na webových stránkách ČGF.

A na úplný konec ještě před volnou zábavou proběhla vernisáž obrazů Ivany Visičové, která se bohužel osobně nedostavila.

A obrázky z turnaje i vernisáže si můžete prohlédnout níže ve fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..