Nedělní setkání

V neděli 23. června v 17 hodin představíme zatím poslední z velkých projektů malého hřiště.
Zastavte se zahrát si a zastavte se podívat, vy jste ti, kterým patří pohled na meandr řeky Vltavy. Rovnováha, která je právě tady, pomáhá plnit přání úžasným lidem.
Zvu všechny, kteří našli vztah k nadčasovému projektu golfu Snail za deset let jeho budování a fungování.
Těším se i na dobrovolný příspěvek pro další a další velké věci na malém hřišti.

Petr  Šedina

Říkal někdo, že se nudí?

Za mě vím, že slovo nuda se málo používá a jako strašidlo straší i malé děti.  Nuda neznamená a také není nic nedělat. Možná vám může implantovat pocity marnosti, omrzelosti, nezajímavosti smutku, únavy.
A tak ze strachu z nudy děláme a bavíme se o tom, co nás nemusí ani zajímat. Jen ne zůstat sami, jen nepřipustit vlastní myšlenky, vize a přání. Mnoho lidí se bojí zůstat samo. Je v našem telefonu přece tolik zajímavého. Pro mne však slovo nuda není nežádoucí, není ani nepříjemná. Je milá a je moje.
Nemít jasné plány neznamená přece se nechovat racionálně, mnoho věcí kolem lidí je nastaveno a vyplývá to i ze základních potřeb, jíst a mít na nájem, zaplatit a vydělat, oblékat se podle počasí a statutu, který si vytváříme.
A já se k tomu všemu ještě krásně nudím, ta nuda je zdroj tepla, nápadů a kreativity hloupostí, které vás svou naivitou dokáže nadchnout, zaujmout a inspirovat. A tak díky nudě je mnoho krásných věcí a projektů, které svět robotů a polorobotů považuje za nevhodnou nudu.

Napsal Petr Šedina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.