Mistrovství klubu 2017 na jamky – informace k zahájení

[:CS]Hezký den,

níže naleznete několik málo informací k zahájení letošního jamkového mistrovství klubu.

 1. Pavouk mistrovství klubu je vyvěšen na předzahrádce klubovny a je k dispozici ke stažení zde: (Mistrovstvi klubu 2017 na jamky)
 2. Hráč níže v pavouku kontaktuje hráče výše v pavouku za účelem domluvení si termínu hry. Kontakt na soupeře lze získat na recepci klubu. Doporučujeme kontaktovat soupeře co nejdříve po zveřejnění pavouka. Vyzyvatel (tj. hráč níže v pavouku) musí nabídnout alespoň 3 termíny v rámci stanoveného data na dané kolo.
 3. Předepsaná kola je nutné odehrát do stanoveného data (viz vyvěšený pavouk).
 4. Hraje se 18 jamek (2x 9 jamek) dle nově znormovaného hřiště. Nové score karty dostanete na recepci.
 5. Ve score kartě není nutné vést záznam o počtu úderů, pouze o výsledku hry na jednotlivých jamkách.
 6. Hra je ukončena, když jeden hráč vede o více jamek, než zbývá ke hře. Pokud například hráč A vede o 3 jamky a do konce hry již zbývají pouze 2 jamky, zapíše se výsledek 3/2 a hra končí.
 7. Není-li po odehrání 18 jamek zápas rozhodnut, musí se pokračovat ve hře od 1. jamky a hrát tak dlouho, až jeden z hráčů vyhraje jamku – systém náhlá smrt.
 8. Pokud se kterýkoliv hráč nedostaví k domluvenému utkání, prohrává kontumačně a postupuje přítomný hráč.
 9. Pokud hráči nenaleznou termín, který by vyhovoval oběma stranám, je termín stanoven na 17 hodin posledního možného dne, dle stanoveného termínu na dané kolo. Pokud se jeden z hráčů nedostaví, vyhrává přítomný hráč. Pokud se nedostaví ani jeden z hráčů, postupuje hráč vylosovaný soutěžním výborem.
 10. Podepsané score karty je nutné odevzdat na recepci.

[:]

1 Odpověď

 1. Jakub Pech napsal:

  Zápis výsledků:
  výsledek se zapisuje jako dvě číslice oddělené lomítkem. První číslice znamená o kolik jamek vítěz v rozhodujícím okamžiku vede, druhá číslice potom znamená kolik jamek zbývá do konce hřiště. Tedy výsledek 8/3 neznamená, že první hráč vyhrál osm jamek, druhý hráč tři jamky a ostatní skončily nerozhodně. Tento výsledek znamená, že první hráč vedl po patnácté jamce o osm jamek a do konce hřiště zbývaly tři jamky.

  Několik příkladů:

  1/0 – rozhodla poslední jamka nebo nebylo po odehrání 18 jamek rozhodnuto a utkání bylo rozhodnuto až v play off, které se hraje systémem „náhlá smrt“, kdy utkání končí první vítěznou jamkou v dalším kole
  2/0 – rozhodla poslední jamka. Vítěz vedl po sedmnácté jamce o jednu jamku, muselo se tedy hrát dál a poslední jamku vyhrál ten stejný hráč
  3/0 – neexistuje
  6/5 – vítěz vedl po třinácté jamce o šest jamek, zápas tedy byl rozhodnut a v tom okamžiku zbývalo do konce hřiště 5 jamek
  10/8 – vítěz vyhrál všech prvních deset jamek

  Pujceno z http://www.gcg.cz/clanek_view2.asp?id=162 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..