Cesta nahoru i dolů

Obyvatelé Úholiček a možná i turisté znalí okolí této malebné vesničky, která v r. 2016 obdržela titul Vesnice roku, dobře vědí o existenci lesní cesty od nádraží nahoru na golfové hřiště Golf Snail Klub. Ale v poslední době se do asi 600metrového stoupání vydali jen ti, kteří netušili, že posledních 200 metrů se budou muset prodírat houštím, trním a kopřivami.

Ovšem počínaje dneškem je tato komplikace již minulostí, neboť se prezident Golf Snail Klubu Petr Šedina rozhodl původní cestu obnovit a propojit ji až ke své Lesní kavárně, kterou letos na hřišti otevřel. Přivolal si na pomoc studenta Armina Kenického, který chce léto před nástupem na střední školu zaměřenou na informační technologie strávit manuální prací. Dobrý nápad pana Šediny a pilná práce pana Kenického přinesly kýžený výsledek.

Ode dneška se pohodlně upravenou stezkou dostanete od vlaku až na golfové hřiště, kde si můžete vyzkoušet, že je tato hra zábavná i pro úplné začátečníky. Bude-li vám ze sportu stačit samotný výstup do kavárny, máte možnost v ní posedět, osvěžit se a poté se stejnou cestou, pro změnu dolů, vydat zpět do Úholiček na nádraží.

Příjemná procházka s příjemným cílem, za který vděčíme pánům Šedinovi a Kenickému.

Tak se přijďte podívat, jste srdečně vítáni!

Hannah Bartíková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.